Strona Główna » Aixam » AIXAM 400 Kubota części zamienne » Zawory głowicy AIXAM 400 Kubota

Zawory głowicy Kubota 400 AIXAM

Zawory głowicy silnika Kubota 400, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Kubota 400 oraz inne części zamienne dostępne od ręki.

AIXAM 400 Kubota zawory głowicy

AIXAM 400 Kubota zawory głowicy dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Kubota 400 w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do nas!Czy wiesz, że…

Kształtowo- materiałowe własności wyrobów i wynikające stąd uwarunkowania montażowe są przede wszystkim określone przez funkcje przypisane wyrobowi i zależą od założonej zasady pracy. Strukturalna budowa wyrobu znajduje bezpośrednie odbicie w strukturalnym podziale procesu montażowego. Rozczłonkowanie wyrobów na zespoły powoduje aktualne rozczłonkowanie, względnie rozgałęzienie procesu montażowego na względnie samodzielne procesy cząstkowe i stanowi podstawowe wytyczne dla przestrzenno-czasowego podziału pomiędzy montażem zespołów, a montażem końcowym. Konstrukcyjne ukształtowanie części ma decydujący wpływ na kolejność składania i ze względu na wybrane rodzaje połączeń, jak również ukształtowanie części w miejscach łączenia decyduje o metodzie montowania. Przewidziane części łączne i zabezpieczające określają wymagane sposoby łączenia oraz konieczne oprzyrządowanie i narzędzia zarówno co do ich rodzaju, jak i ilości.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex