Strona Główna » Nanni » Korbowód Nanni

NANNI korbowód

Korbowód silnika Kubota, są to silniki morskie marki Nanni. Wszystkie części zamienne do jednostek marynistycznych Nanni dostępne od ręki.

NANNI tulejka korbowodu

  • Tulejka korbowodowa
  • Tulejki korbowodowe

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Generator elektroniczny wytwarza krótkotrwałe, okresowo powtarzające się impulsy napięcia wielkiej częstotliwości doprowadzane do przetwornika ultradźwiękowego (płytka kwarcowa umieszczona w odpowiedniej obudowie), czyli tzw. czujnika nadawczego przyłożonego do elementu badanego. Wytworzona przez przetwornik nadawczy fala ultradźwiękowa rozchodzi się w głąb elementu badanego i odbija się od jego "dna" lub od "wady".


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex