Strona Główna » Casalini » CASALINI zestaw uszczelek

Casalini komplet uszczelek silnika Mitsubishi

W ofercie zestawy uszczelek  do wszystkich modeli silników, pracujących w mikrosamochodach Casalini. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Mitsubishi Diesel 635 cm³ 538 cm³(0635L - 0538L). Komplety uszczelek silników Mitsubishi Diesel - samochodów Casalini.

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Mitsubishi Diesel oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

W ofercie także zestawy uszczelek góry silnika do Mitsubishi Diesel.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Zestawy uszczelek z uszczelniaczami wału oraz inne typy uszczelek do Casalini.

 

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Zestaw uszczelek Casalini części Mitsubishi

 

Czy wiesz że…

Wyroby szamotowe wytwarza się w postaci cegieł z szamotu, tj. zmielonej i wypalonej gliny ogniotrwałej, zmieszanego z niepaloną gliną ogniotrwałą. Gliny ogniotrwałe o dużej zawartości krzemionki zmieszane ze złomem porcelanowym służą do wyrobu cegieł szamotowych odpornych na działanie kwasów. Materiały ogniotrwałe mają między innymi zastosowanie w metalurgii do wykładania ścian wielkiego pieca i pieców martenowskich. W życiu codziennym towarzyszy nam ceramika szlachetna w postaci wyrobów garncarskich, fajansów, majolik i porcelany. Bardzo duże zastosowanie mają wyroby ceramiczne w przemyśle chemicznym i spożywczym. Głównie stosowane są tu wyroby krzemionkowe i z twardej porcelany. Odznaczają się odpornością na działanie kwasów i są często podstawowym materiałem przy budowie różnych urządzeń i aparatów (m.in. chemicznych).

 


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex