Strona Główna » Casalini

Casalini części zamienne silnika Mitsubishi

Oferujemy wszystkie części zamienne  do silników z pojazdów Casalini Mitsubishi Diesel 635 cm³ - 538 cm³ (0635L – 0538L) oraz inne silniki.

W ofercie naszego sklepu wszystkie części zamienne do silnika Mitsubishi: tuleje, termostaty, głowice, panewki, korbowody, pompy paliwa, tłoki, pompy wody itp. Części do silników dwucylindrowych Mitsubishi Diesel oraz Lombardini dostępne na miejscu, od ręki. 

Casalini  wszystkie części zamienne do silnika Mitsubishi Diesel 635 cm³ - 538 cm³ (0635L – 0538L).

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

 

silnik Mitsubishi casalini części zamienne 1

 

CASALINI - włoskie przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej specjalizujące się w produkcji mikrosamochodów. Bardzo często do prowadzenia mikrosamochodu wystarczy prawo jazdy kategorii B1, AM lub dowód osobisty.

 

Modele:

  •   Casalini Sulky
  •   Casalini SulkYdea
  •   Casalini SulkYpick-up
  •   Casalini SulkYcar

 

Części Mitsubishi Casalini

 

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Czy wiesz że...

 Podczas eksploatacji zanieczyszczane są różnymi substancjami powstającymi w wyniku zużywania się elementów maszyn oraz substancjami przedostającymi się z zewnątrz do układu smarowania. Następuje koksowanie się smaru i powstawanie osadów - obniżają się zdolności smarne oleju. Mówimy, że olej starzeje się. Zużyte smary nie są bezwartościowe. Po poddaniu ich regeneracji, polegającej na odwirowaniu zanieczyszczeń lub chemicznym ich wytrącaniu, smary mogą być ponownie użyte. W zależności od pochodzenia rozróżnia się oleje mineralne, roślinne, zwierzęce i syntetyczne. Obecnie w technice najczęściej stosuje się oleje mineralne otrzymywane głównie z ropy naftowej. Coraz większe zastosowanie zaczynają mieć oleje syntetyczne (są drogie), a także ciała stałe.

 

 

Casalini częśći Mitsubishi

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


 copyright © Kumatex