Strona Główna » Ingersoll Rand » INGERSOLL RAND 3IRL2N, 3IRL4N części » Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N świece...

Ingersoll Rand 3IRL2N, 3IRL4N  świece żarowe

Świece żarowe silników Yanmar, Kubota, Isuzu 3IRL2N, 3IRL4N, które znalazły zastosowanie w maszynach marki IR Ingersoll Rand takich jak m.in. agregaty, maszyny drogowe, kompresory i sprężarki oraz wiele innych rodzajów maszyn budowlanych IR Ingersoll Rand.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silników Kubota, Isuzu, Yanmar np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Sprzedajemy części zamienne do silników takich jak: Isuzu, Kubota, Yanmar, Cat Caterpillar, Deutz. W ofercie m.in. np.: panewki korbowodowe i główne wału korbowego, głowica, blok silnika, pompa paliwa, pompa wody, tłoki, pierścienie tłokowe, uszczelniacze wału/ simeringi i uszczelki, tuleje, świeca żarowe, pompa wtryskowa, wtryskiwacze, końcówki wtrysków i wiele innych itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Po zapłonie płomień rozprzestrzenia się na obszary mieszanki uboższej. Współdziałanie strumieni powietrza pomiędzy sobą i ściankami wywołuje zawirowania i turbulencję przyśpieszające proces spalania.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex