Strona Główna » Volvo Penta

Naprawa silników Volvo

Remonty i serwis silników szwedzkich marek Volvo i Volvo Penta. Silniki te stosowane są m.in. w:

- maszyny przemysłowe

- agregaty

- maszyny budowlane

- maszyny drogowe

- pojazdy

- łodzie i statki

Serwis maszyn budowlanych VOLVO

Specjalizujemy się w silnikach przemysłowych i maszyn budowlanych, ale obsługujemy także silniki o zastosowaniu morskim.

Obsługujemy w zakresie remontów i napraw wszystkie typy maszyn budowlanych VOLVO - minikoparki, koparki oraz ładowarki. Oferujemy części zamienne do silników pracujących w maszynach VOLVO, także silników japońskich stosowanych np. w mniejszych koparkach Volvo czy Pel-Job Volvo.

Jesteśmy również dostawcą filtrów do silników i maszyn.

Silniki Volvo Penta

Volvo Penta – firma założona w 1907 roku specjalizuje się w dostarczaniu silników do łodzi turystycznych, maszyn roboczych oraz urządzeń przemysłowych. Firma, dzięki swojej bogatej ofercie zaawansowanych technologicznie wyrobów o doskonałych osiągach i niezawodności w działaniu, a także dzięki otwartości na oczekiwania klientów, wypracowała jedną z najmocniejszych marek w branży.

Silniki do maszyn budowlanych spod marki Volvo Penta powstają w fabryce silników wysokoprężnych zlokalizowanej w Skovde w Szwecji. Jest to jeden z najbardziej zautomatyzowanych zakładów produkujących silniki na świecie. Powstają tam znane silniki wysokoprężne Volvo Penta o pojemnościach od 7 do 16 litrów np. seria D12.

Produkowane silniki wysokoprężne, ale i benzynowe charakteryzują się nie tylko bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, ale również konstruowane są z myślą aby w jak najmniejszym stopniu wpływały na środowisko. Nowoczesne silniki szwedzkiej marki zapewniają połączenie wysokiej mocy z niskim zużyciem paliwa i niską emisją spalin. W osiągnięciu tych cech ważnym krokiem było w szczególności zastosowanie nowoczesnych systemów wtrysku paliwa.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex