Strona Główna » Microcar, Chatenet » Microcar Chatenet panewki wału

Yanmar panewki wału Microcar

W ofercie panewki wału korbowego do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Microcar, Chatenet. Panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Yanmar 523 cm³ Diesel. Panewki i inne części do silników Yanmar, Diesel Chatenet - samochodów Microcar.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników  Microcar Yanmar – Diesel mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Do wałów korbowych Microcar, Yanmar - Diesel oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Yanmar 523 cm³ Diesel
  • Panewki główne Yanmar 523 cm³ Diesel
  • Pierścienie oporowe Yanmar 523 cm³ Diesel
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oprócz standardowych silników do Microcarów oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, takich jak: 2TNE68, 2TN68, 2TNE66, 2T68.

 

Panewki Microcar yanmar

 

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

 

Czy wiesz że…

Poza znanym powszechnie szkłem płaskim i gospodarczym do najważniejszych rodzajów szkła należą: szkło kwarcowe - otrzymywane z kwarcu, stosowane do wyrobu sprzętu laboratoryjnego, szkło bezpieczne - zbrojone, hartowane lub wielowarstwowo klejone, w razie stłuczenia nie naraża człowieka na obrażenia znajduje powszechne zastosowanie na szyby pojazdów. Szkło optyczne - szkło o największej czystości i jednorodności w celu uniknięcia naprężeń wewnętrznych szkło optyczne chłodzi się bardzo powoli wraz z piecem, służy ono do wyrobu soczewek, pryzmatów, luster i innych elementów przyrządów optycznych. Do najważniejszych odmian szkła optycznego na leży szkło ołowiowe (tzw, flint), zawierające tlenek ołowiu, odznaczające się dużym współczynnikiem załamania światła, i szkło potasowe (tzw. kron) o małym współczynniku załamania światła, szkło piankowe -otrzymywane przez dodanie substancji spieniających, powodujących powstanie dużej ilości porów, odznacza się małą gęstością, małą przewodnością cieplną, dużą dźwiękochłonnością i dużą wytrzymałością na ściskanie, jest stosowane głównie w budowie chłodni.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex