Strona Główna » Microcar, Chatenet » Microcar Chatenet termostat

Yanmar termostat Microcar

W ofercie termostat do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Chatenet, Microcar. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Yanmar 523 cm³ Diesel. Termostat i inne części do silników Yanmar Diesel Chatenet - samochodów Microcar.

Posiadamy wszystkie części zamienne do Yanmar Diesel, silnika dwucylindrowego, który pracuje w samochodach Chatenet, są to samochody typu Microcar.

Termostat Microcar Yanmar to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oprócz standardowych silników do Microcarów oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, takich jak: 2TNE68, 2TN68, 2TNE66, 2T68.

 

Termostat Microcar Yanmar części

 


Czy wiesz że…

Włókno szklane - otrzymywane poprzez wytłaczanie przez dysze platynowe cienkich nitek szklanych (rozróżnia się włókna szklane grube o średnicy większej od 12 pm i włókno tekstylne o średnicy mniejszej od 12 pm; z włókna szklanego wyrabia się maty. stosowane w budownictwie jako izolatory cieplne, a także tkaniny codziennego użytku i dekoracyjne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex