Strona Główna » Microcar, Chatenet » Microcar Chatenet tłoki

Yanmar tłoki i sworznie Microcar

W ofercie tłoki i sworznie do silnika Yanmar 523 cm³ Diesel, pracujących w pojazdach Microcar, Chatenet. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Yanmar Diesel. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe, w zależności od wersji. Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar Diesel - samochodów Microcar, Chatenet.

Oferujemy wszystkie wersje tłoków do silnika dwucylindrowego Yanmar Diesel Mikrokar, zapytaj również o tłoki kompletne z pierścieniami.

W ofercie wszystkie części do układu tłokowo - korbowego silnika Yanmar – Diesel.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

Oprócz standardowych silników do Microcarów oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, takich jak: 2TNE68, 2TN68, 2TNE66, 2T68.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

 

UWAGA! W tych silnikach występują dwie wersje tłoków: płaski i z frezem. Przy zamówieniu powiedz nam jaki tłok potrzebujesz.

 

Tłoki Microcar Chatenet części yanmar

 

Czy wiesz że…

Szkło jest to bezpostaciowy i nierozpuszczalny roztwór stały krzemianów. Do najważniejszych surowców wchodzących w skład szkła należą tlenki tworzące zasadniczą sieć przestrzenną szkła: krzemionka Si02 (występująca najczęściej w postaci piasku), tlenek boru B2Cb i inne oraz tlenki modyfikujące sieć przestrzenną szkła, przeważnie tlenki wapnia CaO, magnezu MgO, potasu K20. Pozostałe składniki stosowane do wyrobu szkła to różnego rodzaju barwniki, środki mącące (szkło mleczne), środki klarujące oraz potłuczone szkło. Surowce po oczyszczeniu, wysuszeniu i wymieszaniu topi się w piecach szklarskich (wannowych lub donicowych) w temperaturze 1400/ 1500°C. Piece te są opalane gazem generatorowym lub ziemnym. Po sklarowaniu i ujednorodnieniu ciekłej masy formuje się wyroby szklane. Metody formowania obejmują wydmuchiwanie szkła, prasowanie, ciągnienie i walcowanie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex