Strona Główna » Microcar, Chatenet » Microcar Chatenet wtryskiwacze

Microcar wtryskiwacze końcówki Yanmar

W ofercie wtryskiwacze i pompa wtryskowa do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Microcar. Są to zarówno silniki Lombardini, jak i Yanmar 523 cm³ Diesel. Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze i inne części do silników Yanmar Diesel Chatenet - samochodów Microcar.

W ofercie elementy układu wtryskowego Microcar do silnika Yanmar 523 cm³ Diesel . Kompletne wtryskiwacze, końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa i inne części do silników dwucylindrowych samochodów i innych pojazdów Microcar, Chatenet.

Końcówki wtryskiwaczy do Yanmar Microcar oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

Microcar pompy wtryskowe Yanmar nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

Oferujemy również części do silnika takich Microcarów jak: Ligier, Grecav.

LOMBARDINI - FOCS 505 cm ³ lub Lombardini 0, 505 L, 480 cm ³ lub Lombardini 0.

Oprócz standardowych silników do Microcarów oferujemy również wszystkie części zamienne do silników Yanmar, takich jak: 2TNE68, 2TN68, 2TNE66, 2T68.

 

Wtrzyskiwacze Chatenet Yanmar części

 

Czy wiesz że…

Smary, zwane też olejami smarnymi, służą do zmniejszania siły tarcia powstającej pomiędzy powierzchniami poruszającymi się stycznie względem siebie. Znacznie też zmniejszają temperaturę i zużycie powierzchni trących. Tarcie zawsze przeciwdziała sile wymuszającej ruch. Gdy chcemy ciało wprawić w ruch lub utrzymywać ten ruch, tarcie jest zjawiskiem niekorzystnym- powoduje straty energii. Można rozróżnić tarcie suche, graniczne, mieszane i płynne. Tarcie suche występuje wtedy, gdy powierzchnie trące znajdują się w bezpośrednim styku ze sobą. Rzeczywiste powierzchnie ciał są chropowate. Pod wpływem siły docisku wierzchołki ciała twardszego wnikają w ciało bardziej miękkie. Ruch w kierunku stycznym do powierzchni wymaga pokonania oporów sprężystych i plastycznych. Oprócz, tych oporów o charakterze mechanicznym istnieje również druga przyczyna tarcia -oddziaływania molekularne; są one tym większe, im mniejsza jest odległość pomiędzy cząstkami i atomami trących ciał, największe byłoby więc dla ciał idealnie gładkich.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex