Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Cewka gaszenia Iseki E3CF

Iseki E3CF cewka gaszenia

Elektromagnes gaszenia silnika Iseki E3CF. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF, które znalazły zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.


Czy wiesz, że…

W samochodzie Polski FIAT 126P jest stosowany wyłącznik zapłonu od­miennej budowy. Mocowany jest za pomocą nakrętki do deski rozdzielczej. W samochodzie tym rozrusznik nie jest wyposażony w cewkę elektroma­gnetyczną. W związku z tym włączanie rozrusznika nie jest realizowane przez wyłącznik zapłonu. Ponadto nie jest wyposażony w urządzenie do blokowania koła kierownicy. W samochodach 128P i 132P schemat łączeń jest taki sam, z tym że w po­łożeniu ST zacisk jest pod napięciem, ale nie połączony z żadnym in­nym zaciskiem. W samochodzie Polonez: Położenie ST - kluczyk można wyjąć  włączona blokada kierownicy - zacisk 30 pod napięciem. Położenie GAR - kluczyk można wyjąć kierownica odblokowana - zacisk 30 pod napięciem. Położenie GO - kluczyka nie można wyjąć kierownica odblokowa­na - zacisk 30 połączony z pozostałymi zaciskami z wyjątkiem zacis­ku 50. Położenie START - kluczyka nie można wyjąć kierownica odbloko­wana - zacisk 30 połączony z pozostałymi zaciskami.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex