Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Pierścienie Iseki E3CF

Iseki E3CF pierścienie

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do silnika Iseki E3CF, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

Posiadamy pierścienie oraz inne części zamienne do silnika Iseki E3CF, który znalazł zastosowanie w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Pierścienie silnika Iseki E3CF dostępne od ręki. Jeżeli oprócz pierścieni jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że...

W samochodzie Polski FIAT 126P wyłącznik przyciskowy jest stosowany do włączania lampy oświetlenia wnętrza. Zamocowany jest w słupku le­wych drzwi. Przy zamkniętych drzwiach przycisk jest wciśnięty. Po zwol­nieniu przycisku wskutek otwarcia drzwi następuje załączenie lampy. W samochodzie Polski FIAT 125P (MR-75) w słupkach. każdych drzwi są zamontowane dwa wyłączniki przyciskowe do włączania lamp oświetle­nia wnętrza oraz lampek sygnalizujących otwarcie drzwi. Ponadto wyłączniki ;te służą do wyłączania: oświetlenia silnika; przycisk jest zwalniany po otwarciu maski; oświetlenia schowka; przycisk jest zwolniony przez pokrywę schowka; lampki kontrolnej włączonego ssania; przycisk jest zwolniony przez gałkę ssania; lampki kontrolnej włączonego hamulca ręcznego; przycisk jest zwol­niony dźwignią hamulca.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex