Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Głowica AIXAM 500 Kubota

Głowica Kubota 500 AIXAM

Głowica silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Wszystkie części zamienne do silników Kubota 500, np. gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silników w pełnym asortymencie.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic silnika Kubota 500 mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

AIXAM 500 Kubota głowica

AIXAM 500 Kubota głowica dostępna od ręki.

Zadzwoń do nas – odpowiemy na wszystkie pytania.Czy wiesz, że…

Liczba i różnorodność wytwarzanych części rosła z upływem lat. Doprowadziło to do szybkiego rozwoju różnorodnych obrabiarek. Nakłady na wytwarzanie części poważnie zmalały. Za pomocą maszyn stało się możliwe uzyskiwanie sił, które poprzednio dostarczał człowiek. Na przełomie stuleci udało się zmechanizować obróbkę ubytkową. Procentowy udział montażu stale wzrastał, gdyż narastała złożoność wyrobu końcowego, a w procesach montażowych nie wprowadzono poważniejszych usprawnień. Przy dalszym naukowo-technicznym rozwoju wystąpiły dwa nowe kierunki, które wywarły poważny wpływ na postęp montażu. Pierwszy kierunek polegał na tym, że powstało wiele nowych wyrobów, które w porównaniu z dawnymi odznaczały się większą dokładnością, złożonością i rosnącą liczbą części. Kierunek ten uwydatnił się wyraźnie w maszynach poligraficznych, włókienniczych, rolniczych, obrabiarkach i przy innych maszynach i urządzeniach automatycznych. Te złożone wyroby są przeważnie wytwarzane jednostkowo lub średnioseryjnie. Przy tych wyrobach udział montażu jest oczywiście bardzo duży.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex