Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Termostat AIXAM 500 Kubota

Termostat Kubota 500 AIXAM

Termostat silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

W ofercie termostat silnika Kubota 500 oraz wszystkie części zamienne w pełnym asortymencie.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

AIXAM 500 Kubota termostat

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć termostat AIXAM 500 Kubota, a także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp. do silników tej marki.

AIXAM 500 Kubota termostat dostępny od ręki.

Skontaktuj się z nami chętnie odpowiemy na Twoje pytania.


 

Czy wiesz, że…

Proces montażu głównego zespołów(krótko — montaż główny zespołu)jest częścią procesu montażowego zespołu, w którym z zespołów drugiego rzędu powstaje zespół pierwszego rzędu. W ten sposób procesy montażu głównego zespołów są nierozgałęzionymi procesami rozgałęzionego montażu zespołów. Proces montażu zespołów(krótko montaż zespołów)jest częściowym procesem montażowym, w którym z oddzielnie montowanych zespołów powstają wyroby.W zależności od stopniowego zestawienia zespołów, procesy montażowe zespołów mogą być rozgałęzione lub nierozgałęzione. Jednak zawsze pozostają one częścią rozgałęzionego procesu montażowego.Proces produkcyjnyw budowie maszyn w swej materialno- technicznej treści jest procesem kształtującym (materiały). W porównaniu z procesami przetwarzającymi energię lub procesami otrzymywania materiału albo jego przetwarzania w procesach zmieniających kształty przedmioty pracy są określone geometrycznie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex