Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Zestaw uszczelek AIXAM 500 Kubota

Zestaw uszczelek Kubota 500 AIXAM

Zestaw uszczelek silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Kubota oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektora, uszczelniacze zaworowe.

AIXAM 500 Kubota zestaw uszczelek

AIXAM 500 Kubota zestaw uszczelek dostępny od ręki.

Sprawdź ofertę naszej firmy na uszczelki silnika Kubota posiadamy również inne części, takie jak: panewki wału korbowego, pierścienie tłokowe, pompa paliwa, filtry silnika, świece żarowe, głowica silnika, uszczelniacze wału itp.

Zadzwoń do nas - odpowiemy na każde pytanie.


Czy wiesz, że…

Przy budowie zakładów ,,bloki” lub „sekcje” są montowane u wytwórcy. Wysyła się je do użytkownika jako jednostki transportowe i tam montuje w kompletne urządzenia. W istocie swojej bloki i sekcje są zespołami, o czym nie decyduje podział funkcjonalny, lecz względy montażowe i transportowe. Wielopostaciowość procesów montażowych, a przede wszystkim występowania montażu na końcu procesu wytwórczego, prowadzi do występowania szczególnych zagadnień przy optymalnym kształtowaniu i usprawnianiu montażu. W punkcie styku pomiędzy wytwórcą i odbiorcą narasta duża odpowiedzialność i znaczenie montażu dla produkowania funkcjonalnego i zgodnego z wymaganiami jakości oraz terminowego wykonania wyrobów.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex