Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Uszczelniacz wału AIXAM 500 Kubota

Uszczelniacz wału Kubota 500 AIXAM

Uszczelniacz wału silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas: simering tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego) do silników Kubota 500.

Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Kubota 500 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

AIXAM 500 Kubota uszczelniacz wału

AIXAM 500 Kubota uszczelniacz wału dostępny od ręki.

W razie pytań skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


 

Czy wiesz, że…

Jeżeli proces wytwórczy będziemy traktowali całościowo jako system z głównym wejściem „półwyrób” i wielkością wyjściową „wyrób końcowy”, to etap procesu montażowego można traktować jako część tego systemu z wielokrotnymi sprzężeniami występującymi zwłaszcza przy wytwarzaniu części. Poza tym człony sprzężone odpowiednio do przebiegu procesu technologicznego tworzą podsystemy ze zróżnicowanymi wejściami i wyjściami. Ponieważ pomiędzy poszczególnymi etapami procesu występują przy wytwarzaniu wyrobów nie tylko miejscowe, lecz i czasowe zależności w sensie wymuszonych kolejności, przeto nowoczesną przemysłową produkcję charakteryzuje na ogół podział pracy na etapy procesu. Z tej przyczyny montaż jest przeprowadzany zazwyczaj w wydzielonych jednostkach strukturalnych i przez wyspecjalizowanych robotników.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex