Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Głowica Iseki E3CF

Iseki E3CF głowica

Głowica, uszczelniacze zaworowe silnika Iseki E3CF, który znalazł zastosowanie w koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym i ogrodowym  oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika: głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

 

Czy wiesz, że…

W instalacji elektrycznej są stosowane następujące złącza ruchome: złącza konektorowe. Złącze takie składa się z końcówki płaskiej, wci­skanej w końcówkę nasadową. Końcówka ma dwa obchwyty: jeden za­ciskany na żyle przewodu, drugi na jego izolacji. Końcówka płaska stanowi na ogół wyprowadzenie odbiornika, a końcówka nasadowa jest zamocowana na przewodzie doprowadzającym. Jeżeli złącze jest przeznaczone do połączenia dwóch przewodów, to obie, końcówki są zamocowane w izolacyjnych osłonach, które przy łączeniu końcówek. Są wsuwane jedna w drugą. Złącza są znormalizowane. Złącze konektorowe wielokrotne. Złącze takie składa się z dwóch obudów izolacyjnych: w jednej są zamocowane końcówki płaskie, w drugiej końcówki nasadowe. Część połączeń jest wykonanych jako połączenia śrubowe: końcówka Ocz­kowa lub widełkowa)przewodu jest zakładana na śrubę, stanowiącą wy , prowadzenie odbiornika, i przykręcana nakrętką. Złącza śrubowe są stosowane w tych obwodach, w których musi być za­chowana duża niezawodność połączenia (np. obwód pierwotny układu za­płonowego) lub ze względu na zbyt duże obciążenie prądowe.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex