Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Wtryskiwacze Iseki E3CF

Iseki E3CF końcówki wtryskiwaczy

Elementy układu wtryskowego silnika Iseki E3CF, który pracuje w mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach, maszynach rolniczych i ogrodowych oraz maszynach budowlanych.

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Iseki E3CF -  nowe i regenerowane.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.


Czy wiesz, że…

Po wyłączeniu wyłącznika klawiszowego programatora praca silnika będzie ciągła ze stałą prędkością. W położeniu dolnym dźwigni wyłącznika wycieraczki zwarte są styki m,p przez które jest doprowadzone napięcie do dodatkowej szczotki. Praca sil­nika jest ciągła, ale z większą prędkością obrotową. Wyłączenie wycieraczki następuje w dolnym położeniu dźwigni wyłącz­nika. Przez zwarte styki l, s oraz górne styki wyłącznika krańcowego sil­nik jest zasilany do chwili rozłączenia górnych, a połączenia dolnych sty­ków wyłącznika krańcowego. Wówczas nastąpi połączenie szczotki z masą w następującym obwodzie: masa, zacisk G połączony z zaciskiem AB, dol­ne styki wyłącznika krańcowego, zacisk A, zwarte zaciski l, s, zacisk JNT, szczotka silnika. Silnik zostanie wyhamowany i zatrzymany.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex