Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Pompa paliwa Iseki E3CF

Iseki E3CF pompka paliwa

Pompa paliwa do silnika Iseki E3CF, który pracuje w maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy oraz koparkach.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

W samochodzie Zastawa 1100P są zastosowane dwa wyłączniki dwupołożeniowe klawiszowe. Pierwszy z nich włącza światła pozycyjne i oświetle­nie tablicy rejestracyjnej w jednym torze oraz-napięcie do przełącznika świateł w drugim torze. Drugi wyłącznik 4jest przeznaczony do włączania oświetlenia wskaźników. Samochód Polski FIAT l28 S jest wyposażony w dwa klawiszowe, wyłączniki oświetlenia. Wyłącznik trójpołożeniowy, dwutorowy jest przezna­czony do włączania świateł pozycyjnych i doprowadzenia napięcia do prze­łącznika świateł, wyłączenia tych urządzeń oraz włączenia tylko świateł pozycyjnych i oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Wyłącznikiem dwupołożeniowym jest włączane oświetlenie wskaźników. Samochód Polski FIAT 125P (MR-75) jest wyposażony w dwa wyłącznikiklawiszowe. Wyłącznik trójpołożeniowy jest przeznaczony, do włączania: świateł pozycyjnych i oświetlenia tablicy, rejestracyjnej w jednym torze oraz 4ych samych świateł i świateł mijania w drugim. torze. Ponadto umożliwia wyłączenie tych urządzeń.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex