Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Zawory głowicy Iseki E3CF

Iseki E3CF zawory głowicy

Zawory głowicy ssący i wydechowy silnika Iseki E3CF, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

Oprócz zaworów głowicy Iseki E3CF w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.


Czy wiesz, że…

Metalowy korpus wkręcany jest w element konstruk­cyjny samochodu i połączonego z masą pojazdu. Wewnątrz korpusu może się osiowo przesuwać przycisk wykonany z ma­teriału izolacyjnego. Na końcu przycisku jest zaciśnięta końcówka płaska (konektorowa). Sprężyna dociska obejmę końcówki płaskiej do czoła korpusu. W tym położeniu wyłącznik. jest w stanie załączenia. Po naciś­nięciu trzpienia przesuwa się on osiowo pokonując opór sprężyny; nastę­puje odsunięcie obejmy końcówki od czoła korpusu. W tym położeniu wy­łącznik jest w stanie rozłączenia. Dopuszczalne obciążenie: 1 A przy napięciu 12 V. Wyłącznik jest wyrobem nierozbieralnym. Stosowany jest również wyłącznik przyciskowy, przystosowany do mo­cowania za pomocą wkręta. W tym celu korpus (wykonany z blachy) ma większą powierzchnię czołową z otworem pod wkręt. Ponadto w wyłącz­niku oświetlenia schowka tylna część stanowi oprawkę na żarówkę.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex