Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Uszczelki Iseki E3CF

Iseki E3CF uszczelki

Uszczelka głowicy, komplet uszczelek silnika Iseki E3CF, który znalazł zastosowanie w mini traktorach, ciągnikach, koparkach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Iseki E3CF oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat silnika Iseki E3CF.


Czy wiesz, że…

Światłowód jest zbudowany z cienkich włókien szklanych, zapewniających niezbędną jego elastyczność, umieszczonych w osłonie najczęściej z PCV. Światło jest przekazywane do światłowodów od żarówki umieszczonej pod deską rozdzielczą; wychodzące ze światłowodów światło jest kierowane na płytki z nadrukami symboli. Zestaw wskaźników samochodu Polonez zawiera: prędkościomierz; licznik kilometrów: ciągły i okresowy (kasowanie licznika okresowego za pomocą pokrętła); wskaźnik poziomu paliwa z kontrolką rezerwy; wskaźnik ciśnienia oleju; wskaźnik temperatury płynu chłodzącego; zegar kwarcowy z pokrętłem do nastawiania; obrotomierz elektroniczny; lampki kontrolne: ciśnienia oleju, włączonego hamulca ręcznego i niesprawności układu hydraulicznego, włączonego ssania, włączonych lamp przeciwmgłowych, włączonego ogrzewania tylnej szyby, ładowania akumulatora, włączonych świateł awaryjnych, działania kierunkowskazów, włączonych świateł drogowych, łączonych świateł pozycyjnych, pokrętło do regulacji i wyłączania oświetlenia zestawu; 8 żarówek 12 V 1,2 W oświetlenia zestawu. Wymianę żarówek dokonuje się po wykręceniu dwóch śrub mocujących zestaw, a następnie częściowym jego wysunięciu z gniazda w desce roz­dzielczej. Śruby wykręca się za pomocą klucza o końcówce sześciokątnej.Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex