Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Pompa oleju Iseki E3CF

Iseki E3CF pompa oleju

Pompa oleju do silnika Iseki E3CF, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że…

W samochodach Polski FIAT dźwignie przełącznika mają trzy stałe położenia: położenie górne włączone światła pozycyjne, położenie środkowe światła mijania, położenie dolne światła drogowe. Wszystkie samochody Polski FIAT są wyposażone w przełączniki ze sty­kami do krótkotrwałego włączenia świateł reflektorów w celu sygnalizacji świetlnej. Samochody Polski FIAT 125P (MR-75) 132P, 128P, Polonez i Zasta­wa 11 OOP są wyposażone w programator lub przerywacz pracy wyciera­czek. W związku z tym dźwignia wyłącznika wycieraczek w tych samo­chodach ma trzy stałe położenia: położenie górne wycieraczki wyłą­czone, środkowe wycieraczki włączone wg cyklu programowanego, wycieraczki włączone do pracy ciągłej. Ponadto w samochodach Polski FIAT 125P (MR-75), 132P i Polonez jest .stosowana elektryczna pompka spryskiwacza szyby; włączenie jej nastę­puje przez przeciągnięcie dźwigni w kierunku koła kierownicy. W samochodach Polski FIAT 126P i 127P, które nie są wyposażone w pro­gramator i elektryczną pompkę spryskiwacza, dźwignia wyłącznika wy­cieraczek ma dwa stałe położenia: górne wycieraczki wyłączone, dol­ne wycieraczki włączone do pracy ciągłej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex