Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Świeca żarowa Iseki E3CF

Iseki E3CF świeca żarowa

Świeca żarowa do silnika Iseki E3CF, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Iseki E3CF np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.


Czy wiesz, że…

Przerywacz może być wyposażony w przekaźnik, za pośrednictwem któ­rego jest włączane napięcie na silnik wycieraczki. W układzie tym wyłącznik wycieraczki dwutorowy ma trzy położenia dźwigni: praca ciągła, praca przerywana, wyłączone napięcie. Zasilanie silnika przy pracy ciągłej odbywa się tak samo, jak w poprzed­nio opisanych układach. W samochodach Polski FIAT 126P i 127P jest stosowana wycieraczka, pracująca w układzie połączeń. Układ jest dostoso­wany do pracy z jedną stałą prędkością 60-70 ruchów wycieraków na minutę; zabezpieczony jest bezpiecznikiem A. Wejście bezpiecznika jest połączone z zaciskiem 15/54 wyłącznika zapłonu. Moc silnika około 35 W. Sterowanie pracą wycieraczki odbywa się za pomocą wyłącznika ramie­niowego, dwupołożeniowego, zamontowanego na kolumnie kierownicy z prawej strony.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex