Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Korbowód Iseki E3CF

Iseki E3CF korbowód

Korbowód silnika Iseki E3CF, który znalazł zastosowanie w mini traktorkach, koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych. Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

Tulejka korbowodu Iseki E3CF

Oprócz korbowodu do silnika Iseki E3CF sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące silników przemysłowych skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Wyłącznik zapłonu to jest przeznaczony do: zmiany świateł z mijania na drogowe i odwrotnie, chwilowego włączenia świateł reflektorów w celu sygnaliza­cji świetlnej, włączenia lub wyłączenia kierunkowskazów oraz włączenia lub wyłączenia silnika wycieraczki. Ponadto może zawierać urządzenie do włączania silnika pompki spryskiwacza szyby.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


 


copyright © Kumatex