Strona Główna » Weidemann » Weidemann cewka gaszenia

Cewka gaszenia Weidemann

Elektromagnes gaszenia silnika Mitsubishi, Deutz, który pracuje w ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Podaj nam model maszyny oraz pełne dane z silnika.

 

Czy wiesz że…

Stosowanie identycznych równoległych linii do produkcji jednakowych lub podobnych wyrobów zapewnia znaczne korzyści. Poza zwiększeniem mocy produkcyjnej linie takie dają się łatwiej przestawiać w przypadku konieczności wprowadzania zmian zarówno wydajności, jak też i metody wytwarzania. Prostych linii nie stosuje się tam, gdzie nadmierna ich długość utrudnia nadzór, transport, powoduję trudności przy przemieszczaniu do pozycji wyjściowej urządzeń mocujących itp.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex