Strona Główna » Weidemann » Weidemann pompa wtryskowa

Wtryskiwacze do Weidemann

 
Tylko u nas znajdziesz wszystkie części zamienne do układu paliwowego swojej maszyny Weidemann. Masz również możliwość zakupienia poszczególnych części układu wtrysku takich jak pompa wtryskowa, wtryskiwacz, końcówka wtrysków, pompa paliwa, pompa zasilająca.
 

Weidemann pompa paliwa

 
W ofercie wszystkie rodzaje pomp paliwa do maszyn Weidemann. Są to pompy mechaniczne(ręczne), elektryczne. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy w swoim układzie paliwowym zadzwoń do nas a na pewno pomożemy. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją części zamiennych ale również serwisem i regeneracją układów wtryskowych.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

copyright © Kumatex