Strona Główna » Weidemann » Weidemann tłoki, pierścienie

Pierścienie, tłoki Weidemann

Tłoki i sworznie oraz pierścienie do silnika Mitsubishi, Deutz, który pracuje w ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni silników Mitsubishi, Deutz, który pracujew ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.

 

Czy wiesz że…

W praktyce najczęściej istnieje potrzeba łączenia podanych schematów z opisanymi typami linii wynikająca z warunków technologicznych i przestrzennych. Występuje to zwłaszcza w obiektach wielopiętrowych, w których powinno się wykorzystywać przenośniki grawitacyjne. Rozróżnia się dwa rodzaje połączeń linii: okresowe i ciągłe. Połączenie okresowe stosuje się w warunkach, kiedy w jednostce czasu żąda się niejednakowych mocy przewozowych, kiedy z linii produkcyjnej części są przekazywane do magazynów międzyoperacyjnych itp. Sposób ten w połączeniu z paletyzacją jest stosowany na liniach odlewniczych, obróbczych i liniach tłoczenia drobnych elementów. Jednak również w tym przypadku można stosować połączenie ciągłe za pomocą przenośników podwieszonych, jeżeli produkuje się drobne części o małej liczbie operacji.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex