Strona Główna » Weidemann » Weidemann głowica

Głowica Weidemann

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silników Mitsubishi, Deutz, który pracujew ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.

Głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silników Mitsubishi, Deutz, który pracuje w ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

 

Czy wiesz że…

Dźwigi i suwnice nadają się przede wszystkim tam, gdzie przewozi się ciężkie materiały na ograniczonej przestrzeni, gdzie występuje brak miejsca na poszczególnych stanowiskach roboczych. Dźwigi i suwnice zapewniają transport zarówno poziomy, jak i pionowy, w niejednakowych przedziałach czasowych. Przenośniki stosowane są w warunkach ciągłego lub rytmicznego przepływu materiałów, po ustalonych drogach transportowych przy ściśle ustalonej kolejności operacji na poszczególnych stanowiskach, w warunkach, w których nie występują duże odchylenia ciężaru i ilości przenoszonych przedmiotów w ciągu godziny lub zmiany.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex