Strona Główna » Weidemann » Weidemann korbowód

WEIDEMANN korbowód

Korbowód silnika Mitsubishi, Deutz, który pracuje w ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.

Tulejka korbowodu WEIDEMANN

  • Tulejka korbowodowa
  • Tulejki korbowodowe

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika Mitsubishi, Deutz, który pracuje w ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Linie produkcyjne mogą być rozmieszczane również w kształcie litery. Zaleta takiego rozwiązania polega na tym, że linia zaczyna się i kończy na drodze transportowej, co eliminuje dodatkowe dowożenie. Jest to szczególnie cenne tam, gdzie istnieje tylko jedno wejście do pomieszczenia, jedna winda lub inny środek transportu. Linie w kształcie litery U mają jednak również wady. Przede wszystkim występują trudności przy ruchu pracowników zajmujących stanowiska robocze na wewnętrznej stronie linii. W razie awarii na jednym ze stanowisk występuje zwolnienie tempa pracy na pozostałych stanowiskach roboczych, ponieważ pracownicy obejmują wzrokiem całość linii. Inną wadą linii U są trudności w przypadku, gdy istnieje potrzeba ciągłego zaopatrywania poszczególnych stanowisk w różne części.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex