Strona Główna » Weidemann » Weidemann panewki

Panewki wału Weidemann

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Mitsubishi, Deutz, który pracuje w ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Mitsubishi, Deutz, który pracujew ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemannmamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych Weidemann oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Połączenie ciągłe stosuje się przy łączeniu linii odlewniczych z liniami obróbki skrawaniem, linii tłoczenia i spawania z liniami wykańczania powierzchniowego i montażu, linii montażu podzespołów z linią montażu końcowego, przy czym mogą występować tu magazyny międzyoperacyjne. Wyroby mogą być przenoszone pojedynczo lub w partiach na paletach, zawieszkach itp. Przy łączeniu ciągłym w produkcji masowej potokowej stosuje się najczęściej okrężne przenośniki podwieszone jedno- lub dwuszynowe, przenośniki: taśmowe, płytowe, wałeczkowe, wyposażone w odpowiedni system blokowania, synchronizacji i automatycznego sterowania programowego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex