Strona Główna » Weidemann » Weidemann pompa wody

Weidemann pompa wody

Pompa wodna do silnika stosowanego w Weidemann. Mamy pompy wody do wszystkich modeli silników używanych w ładowarkach Weidemann.
 
W naszym asortymencie znajdziesz pompę wodną do jednostek napędowych jeżdżących w Weidemann. Oferujemy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości. Jeżeli twój układ chłodniczy uległ uszkodzeniu zadzwoń do nas i dowiedz się czy posiadamy pompę wody do twojego silnika.
 
Poniżej przedstawiamy kilka marek jednostek napędowych pracujących w ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann:
 
  • Perkins
  • Yanmar
  • Deutz
  • Mitsubishi
 
Oprócz pomp wodnych na półkach naszego magazynu znajdują się niemal wszystkie części silnikowe do jednostek napędowych jeżdżących w Weidemann.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex