Strona Główna » Weidemann » Weidemann pompa oleju

WEIDEMANN pompa oleju

Pompa oleju do silnika Mitsubishi, Deutz, który pracujew ładowarkach kołowych i teleskopowych Weidemann.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


Czy wiesz że…

Linie okrężne mogą mieć kształt kołowy, owalny itp. Podstawową ich cechą jest połączenie końca i początku linii. Zaletą tych linii jest to, że wszystkie przyrządy mocujące i inne urządzenia pomocnicze, poruszające się na linii, zawsze wracają do położenia wyjściowego. Dzięki temu ilość urządzeń pomocniczych, znajdujących się w obiegu, jest mniejsza porównaniu z linią prostą, a cała linia jest krótsza.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex