Strona Główna » Bobcat » Głowica Bobcat

Głowica Bobcat

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika Kubota, który znalazł zastosowanie w minikoparkach, miniładowarkach marki Bobcat.

Głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silników Kubota, z maszyn budowlanych marki Bobcat.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Bobcat części z minikoparek, silnik Kubota

 

Czy wiesz że…

Przy stosowaniu metod malowania zanurzeniowego lub przez polewanie są używane materiały malarsko-lakiernicze o dobrej rozlewności, jak np. grunt 138, emalie gliptalowe i olejne. Materiały te nie mogą mieć tendencji do rozwarstwiania się pigmentów, a okres ich starzenia powinien być możliwie długi, gdyż stosuje się tu często urządzenia wannowe o dużych pojemnościach, zwłaszcza przy zanurzaniu zmechanizowanym. Stosowane materiały malarsko-lakiernicze powinny posiadać temperaturę zapłonu powyżej 21°C, należy jednak podkreślić, że stosowanie tych materiałów wymaga dużej ostrożności i zabezpieczenia przeciwpożarowego. Ostatnio do wytwarzania powłok malarskich przez zanurzanie lub polewanie zostały wprowadzone materiały wodorozcieńczalne, co umożliwia wyeliminowanie niebezpieczeństwa wybuchu i pożaru.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex