Strona Główna » Bobcat » Wtryskiwacze Bobcat

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa Bobcat

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Kubota, który pracuje w maszynach budowlanych, minikoparkach, miniładowarkach marki Bobcat.

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Bobcat -  nowe i regenerowane. Bobcat części zamienne z maszyn budowlanych

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Materiały malarsko-lakiernicze używane do przemysłowego wytwarzania powłok malarskich muszą być odpowiednio dobierane zarówno z punktu widzenia specyfiki odnośnej metody, jak i wymagań technicznych i eksploatacyjnych stawianych powłoce. Materiały te należy dobierać przy ścisłej współpracy z ich dostawcą (producentem). Dla prawidłowego doboru najwłaściwszych i ekonomicznie uzasadnionych materiałów malarskich i odpowiedniej metody ich nanoszenia należy niekiedy przeprowadzić wiele prób malowania, jak również prób jakościowo-technicznych otrzymanej powłoki. Próby te przeprowadzają odpowiednie placówki naukowo-badawcze, jak np. Instytut Farb i Lakierów, Instytut Mechaniki Precyzyjnej albo Biuro Projektowania Urządzeń Technologicznych „Protech”.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex