Strona Główna » Bobcat » Wał korbowy Bobcat

Bobcat wał korbowy

Wał korbowy silników Kubota, który znalazł zastosowanie w minikoparkach, maszynach budowlanych, miniładowarkach marki Bobcat.

Oprócz wałów korbowych do silników Kubota, z maszyn budowlanych, minikoparek, miniładowarek marki Bobcat sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Bobcat, części silnika Kubota, miniładowarki

 

Czy wiesz że…

Powłoki celulozowe są wytwarzane ze sproszkowanego tworzywa nanoszonego na wyroby metalowe metodą natryskową lub fluidyzacyjną. Można otrzymywać powłoki różnobarwne, o grubości od 0,2 do 0,8 mm. Powłoki te są szczelne, gładkie i o równomiernej grubości. Powłoki celulozowe są stosowane jako powłoki dekoracyjne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex