Strona Główna » Bobcat » Panewki Bobcat

Panewki wału Bobcat

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Kubota, z maszyn budowlanych, minikoparek, miniładowarek marki Bobcat.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Kubota, z maszyn marki Bobcat mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Kubota). Minikoparki Bobcat, części silnikowe Kubota

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych z maszyn marki Bobcat oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.


Czy wiesz że…

Materiały malarskie do nanoszenia natryskowego. Do malowania na-tryskowego są stosowane prawie wszystkie materiały malarskie o dobrej zdolności krycia i umiarkowanej rozlewności. Wszystkie wyroby przemysłu farb i lakierów, stosowane do malowania natryskowego, są objęte systematyką handlową podającą odpowiednie oznaczenia. Charakteryzujące własności techniczne i zastosowanie tych wyrobów. Dla dobrania najbardziej odpowiedniego materiału malarskiego należy posługiwać się katalogiem farb i lakierów.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex