Strona Główna » Bobcat » Pompa wody Bobcat

Bobcat pompa wodna

Pompa wody silnika Kubota, który pracuje w maszynach budowlanych, minikoparkach, miniładowarkach, koparkach, ładowarkach marki Bobcat.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silników Kubota, z maszyn budowlanych, minikoparek, miniładowarek marki Bobcat.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Bobcat, minikoparki, miniładowarki z silnika Kubota

 

Czy wiesz że…

Materiały malarskie stosowane do malowania elektroforetycznego są preparowane przy użyciu wody odmineralizowanej, przy czym udział wago wy wody wynosi 90%, zaś pigmentu i spoiwa - 10%1 Wartość pH stosowanej wody jako środka rozcieńczenia materiału malarskiego wynosi od 7,3 do 7,6 umożliwia zachowanie odpowiedniej przewodności elektrycznej. Utrzymywanie właściwej proporcji wody i pigmentów» jak również wartości pH jest dokonywane automatycznie, gdyż inna regulacja nie daje prawidłowych wyników. Materiały malarskie wodorozcieńczalne do elektroforetycznego malowania są każdorazowo określane przez producenta. Chodzi bowiem p materiały malarskie najbardziej odpowiednie dla danego rodzaju pokrywanych przedmiotów i stosowanych urządzeń.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex