Strona Główna » Bobcat » Świeca żarowa Bobcat

Bobcat świeca żarowa

Świeca żarowa do silników Kubota, które pracują w maszynach budowlanych, minikoparkach, miniładowarkach, koparkach marki Bobcat.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika Kubota np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Bobcat, minikoparki, miniładowarki z silnika Kubota

 

Czy wiesz że…

Obok malowania, rozwinęła się w ostatnich latach metoda powlekania powierzchni metali tworzywami sztucznymi. Tworzywa sztuczne nanoszone są na powierzchnię wyrobów metalowych w postaci, past, proszków lub folii. Najbardziej rozpowszechnioną metodą, umożliwiającą zastosowanie zmechanizowanych urządzeń do wytwarzania powłok z tworzyw sztucznych, jest metoda fluidyzacyjna. Polega ona na zanurzaniu odpowiednio przygotowanych (odtłuszczonych i oczyszczonych) i podgrzanych wyrobów metalowych w ośrodku rozpylonego proszku z tworzywa sztucznego, który, osiadając na powierzchni tych wyrobów, przyjmuje postać płynną, rozlewając się równomiernie na powierzchni.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex