Strona Główna » Bobcat » Zestaw uszczelek Bobcat

Komplet uszczelek do maszyn Bobcat

Uszczelka pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, komplet uszczelek silników Kubota z maszyn budowlanych, miniładowarek, minikoparek marki Bobcat.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silników Kubota, z maszyn budowlanych marki Bobcat, skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji. Minikoparka Bobcat części zamienne

 

Czy wiesz że…

Oprócz metody fluidyzacyjnej, do wytwarzania powłok z tworzyw sztucznych są stosowane natryskowe metody nanoszenia past i proszków. Metody te są trudniejsze do mechanizacji. Powłoki z folii są nanoszone ręcznie przez odpowiednie wyklejanie folią powierzchni wyrobów przy pomocy spoiwa, spełniającego rolę kleju. Tą metodą najczęściej wykłada się zbiorniki itp. Metodą fluidyzacyjną można wytwarzać powłoki o różnych własnościach fizyko-chemicznych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex