Strona Główna » Bobcat » Tłoki, pierścienie Bobcat

Pierścienie, tłoki Bobcat

Tłoki i sworznie oraz pierścienie do silnika Kubota, który pracuje w maszynach budowlanych, minikoparkach, miniładowarkach marki Bobcat. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni silników Kubota, z maszyn marki Bobcat. Bobcat, części silnikowe Kubota

 

Czy wiesz że…

Metoda ta, zwana powszechnie powlekaniem fluidyzacyjnym, umożliwia uzyskanie powłoki gładkiej, szczelnej, odpowiednio mocnej i dobrze przylegającej do podłoża. Tą metodą można otrzymać dostatecznie gładką powłokę nawet na wyrobach o powierzchni chropowatej, np. ha odlewach. Zależnie od rodzaju użytego tworzywa sztucznego można otrzymać powłoki o dużej odporności na korozję, na działanie rozpuszczalników, ługów i kwasów oraz na ścieranie. Tworzywa sztuczne często są stosowane na powłoki dekoracyjne. Z niektórych tworzyw sztucznych można uzyskać powłoki mające własność tłumienia dźwięków.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex