Strona Główna » Kobelco » Głowica Kobelco

Głowica Kobelco

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silników Mitsubishi, Hino, Cummins, który znalazł zastosowanie w koparkach marki Kobelco.

Głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silników Mitsubishi, Hino, Cummins, z maszyn budowlanych marki Kobelco.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Powłoki (nylonowe) poliamidowe. Powłoki nylonowe są wytwarzane ze sproszkowanego tworzywa metodą natryskową lub fluidyzacyjną. Przez jednorazowe zanurzenie podgrzanego wyrobu we fluidyzatorze otrzymuje się powłokę szczelną i bez zacieków o równomiernej grubości na powierzchni wyrobu i jego krawędziach, wynoszącą od 0,18 do 0,5 mm. Powłoki poliamidowe odznaczają się dużą sprężystością i odpornością na ścieranie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex