Strona Główna » Kobelco » Zestaw uszczelek Kobelco

Komplet uszczelek do maszyn Kobelco

Uszczelka pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek, komplet uszczelek silników Cummins, Hino, Mitsubishi z maszyn budowlanych, koparek marki Kobelco.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silników Cummins, Hino, Mitsubishi, z maszyn budowlanych marki Kobelco, skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że…

Powłoki metalowe są wytwarzane następującymi metodami: ogniową, dyfuzyjną, natryskową, elektrochemiczną (galwaniczną), próżniową i platerowania. W zależności od rodzaju stosowanej metody stopień mechanizacji lub automatyzacji jest różny. Najbardziej rozpowszechnionymi metodami są - ogniowa i elektrochemiczna (galwaniczna). Pozostałe z wymienionych wyżej metod są w przemyśle maszynowym rzadziej stosowane i dlatego mniej szczegółowo je opisano. Szczegóły z dziedziny wytwarzania powłok metalowych metodą dyfuzyjną, natryskową, próżniową i platerowania zawiera literatura specjalistyczna.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex