Strona Główna » Kobelco » Tłoki, pierścienie Kobelco

Pierścienie, tłoki Kobelco

Tłoki i sworznie oraz pierścienie do silnika Cummins, Hino, Mitsubishi, który pracuje w maszynach budowlanych, koparkach marki Kobelco. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni silników Cummins, Hino, Mitsubishi, z maszyn marki Kobelco.


Czy wiesz że…

Powlekanie fluidyzacyjne polega na pokrywaniu powierzchni podgrzanych przedmiotów tworzywami sztucznymi w postaci sproszkowanej. Do przeprowadzenia tego procesu służą urządzenia zestawione szeregowo, wyposażone w przenośnik podwieszony. Przedmioty przeznaczone do pokrywania fluidyzacyjnego powinny być odpowiednio odtłuszczone i oczyszczone; do tego celu są stosowane oczyszczarki wirnikowe przelotowe lub agregaty liniowe do odtłuszczania i fosforanowania. Przed nałożeniem powłoki z tworzywa sztucznego wyroby są niekiedy gruntowane zanurzeniowo, przez polewanie lub natryskowo, a następnie suszone i podgrzewane wstępnie do temperatury 180-200°C w suszarce elektrycznej konwekcyjnej. Bezpośrednio po wysuszeniu, wyroby są. wprowadzane do fluidyzatora w celu nałożenia powłoki, po czym dostają się do pieca normalizującego powłokę w temperaturze 180°C. Po wyjściu z pieca wyroby przechodzą przez strefę chłodzenia, a następnie zostają zdjęte ż przenośnika na stanowisku rozładunku.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex