Strona Główna » Kobelco » Wtryskiwacze Kobelco

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa Kobelco

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Mitsubishi, Hino, Cummins, który pracuje w maszynach budowlanych, koparkach marki Kobelco.

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Kobelco -  nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Powłoki epoksydowe są wytwarzane ze sproszkowanego tworzywa nanoszonego ha wyroby metalowe najczęściej metodą fluidyzacyjną. Przez jednorazowe zanurzenie podgrzanego wyrobu we fluidy- zatorze otrzymuje się powłokę gładką o grubości od 0,25 do 0,4 mm. Powłoki epoksydowe mają własności dielektryczne, wskutek czego są stosowane jako powłoki izolacyjne przy produkcji silników elektrycznych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex