Strona Główna » Kobelco » Wał korbowy Kobelco

Kobelco wał korbowy

Wał korbowy silników Cummins, Hino, Mitsubishi, który znalazł zastosowanie w koparkach,  maszynach budowlanych, marki Kobelco.

Oprócz wałów korbowych do silników Cummins, Hino, Mitsubishi, z maszyn budowlanych, koparek marki Kobelco sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Powłoki galwaniczne dzielą się pod względem ich przeznaczenia na powłoki: ochronne, dekoracyjne, ochronno-dekoracyjne i techniczne. W celu ochrony przed korozją najczęściej są stosowane powłoki cynkowe oraz kadmowe. Jako powłoki dekoracyjne są stosowane najczęściej powłoki chromowe, rodowe, palladowe, złote i platynowe. W celach ochronno-dekoracyjnych są używane powłoki niklowe oraz jako bardziej szczelne i odporniejsze na ścieranie powłoki niklowo-chromowe lub miedziowo-niklowo-chromowe. Powłoki galwaniczne mają również duże zastosowanie do celów technicznych - przeznaczeniem ich jest  zwiększenie odporności na ścieranie, zwiększenie przewodności elektrycznej itp. Powłoka galwaniczna może mieć różną grubość w zależności od czasu trwania procesu nakładania powłoki i gęstości prądu. Ponieważ uzyskanie powłoki o odpowiedniej grubości wiąże się z czasem jej nakładania, więc przy mechanizacji i automatyzacji procesów galwanicznego nakładania powłok metalowych dąży się do otrzymania szczelnej, o odpowiedniej grubości powłoki w możliwie jak najkrótszym czasie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex