Strona Główna » Kobelco » Pompa wody Kobelco

Kobelco pompa wodna

Pompa wody silnika Hino, Cummins, Mitsubishi, który pracuje w maszynach budowlanych, koparkach, ładowarkach marki Kobelco.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silników Hino, Cummins, Mitsubishi, z maszyn budowlanych, koparek marki Kobelco.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Powłoki polietylenowe. Powłoki te są wytwarzane ze sproszkowanego' tworzywa nanoszonego na wyroby metalowe najczęściej metodą fluidyzacyjną. Przez jedno zanurzenie we fluidyzatorze otrzymujemy powłokę, szczelną, gładką, o dużej sprężystości, odporną na uderzenia, o grubości od 0,2 do 0,7 mm. Powłoki polietylenowe są stosowane jako powłoki dekoracyjne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex