Strona Główna » Kobelco » Panewki Kobelco

Panewki wału Kobelco

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Hino, Mitsubishi, Cummins, z maszyn budowlanych, koparek marki Kobelco.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Hino, Mitsubishi, Cummins, z maszyn marki Kobelco mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Hino, Mitsubishi, Cummins).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych Kobelco oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Powłoki nylonowe są stosowane do pokrywania wyrobów metalowych przeznaczonych dla przemysłu spożywczego. Powłoki winylowe są wytwarzane z polichlorku winylu. Do wytwarzania tych powłok stosuje się tworzywo w postaci folii, past lub proszków. Proszki są stosowane w metodzie fluidyzacyjnej. Powłoki winylowe są stosowane do pokrywania wyrobów metalowych pracujących w ośrodkach kwaśnych. Przez odpowiednią modyfikację żywic winylowych można, po spolimeryzowaniu, otrzymać powłoki o różnej twardości - od elastycznych do twardych i kruchych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex