Strona Główna » Kobelco » Świeca żarowa Kobelco

Kobelco świeca żarowa

Świeca żarowa do silników Cummins, Hino, Mitsubishi, które pracują w maszynach budowlanych, koparkach marki Kobelco.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika Cummins, Hino, Mitsubishi np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Powłoki teflonowe są wytwarzane ze sproszkowanej żywicy fluorowęglowej, nanoszonej na wyroby metalowe metodą fluidyzacyjną. Przez jednorazowe zanurzenie we fluidyzatorze otrzymuje się cienką szczelną powłokę o grubości około 0,1 mm. Powłoka teflonowa charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na korozję, na działanie kwasów oraz bardzo małym współczynnikiem tarcia. Należy podkreślić, że tymi własnościami fizyko-chemicznymi odznaczają 70 Automatyzacja się tylko powłoki teflonowe i obecnie nie dorównują im żadne inne powłoki z tworzywa sztucznego. Powłoki te są stosowane w przemyśle lotniczym, zbrojeniowym i maszynowym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex