Strona Główna » Schaeff » Korbowód Schaeff

SCHAEFF, korbowód

Korbowód silnika Mitsubishi, Deutz, Perkins z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Tulejka korbowodu SCHAEFF

  • Tulejka korbowodowa
  • Tulejki korbowodowe

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika Mitsubishi, Deutz, Perkins z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Pomiar pH sprowadza się do pomiaru siły elektromotorycznej występującej między elektrodami przetwornika. Przetwornik zawiera elektrodę, której potencjał zależy od pH badanego roztworu i elektrodę o stałym potencjale. Mierząc siłę elektromotoryczną między tymi elektrodami można wyznaczyć pH roztworu bezpośrednio lub na podstawie dodatkowego pomiaru siły elektromotorycznej w tzw. roztworze buforowym (porównawczym) o znanym pH. Roztwory buforowe mogą być wykonywane dla całego zakresu pH.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex