Strona Główna » Schaeff » Pompa oleju Schaeff

SCHAEFF pompa oleju

Pompa oleju do silnika Mitsubishi, Deutz, Perkins z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W nowoczesnych pH-metrach stosuje się przetwornik złożony z dwóch, elektrod; szklanej (pomiarowej) i kalomelowej (zerowej). Konstrukcję takiego przetwornika przedstawiono na rysunku l.l'7a. Elektrodę szklaną stanowi rurka szklana zakończona kulką ze szkła wapniowo-sodowego o grubości ścianek 0,05 7 0,1 mm. Wewnątrz kulki znajduje się roztwór o znacznym stężeniu jonów wodorowych. W roztworze tym jednym końcem zanurzony jest drut srebrny pokryty chlorkiem srebra. Elektrodę szklaną zanurza się w roztworze badanym tak głęboko, aby kulka była całkowicie zanurzona.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex